Przedszkole niepubliczne – Przedszkolny Raj!

Nasze niepubliczne przedszkole z elementami Montessori to miejsce stworzone z miłości do dzieci, gdzie zaufanie do dziecka to nadrzędne wartości. Na każdym etapie rozwoju maluchów, wspieramy ich rozwój w tym ważnym i wrażliwym dla nich czasie, rozbudzamy ich ciekawość i kreatywność.

Co warto o nas wiedzieć?

Przedszkole prywatne Przedszkolny Raj powstało w 2008 roku w Łodzi i cieszy się nieposzlakowaną opinią. W pierwszej kolejności stawiamy na dobro dziecka, kontakt z naturą, ale też zachęcamy dzieci do poznawania świata poprzez eksperyment, mobilizując je do poszukiwania kreatywnych rozwiązań. To, co doceniają rodzice naszych przedszkolaków to fakt, że nasze przedszkole niepubliczne chętnie włącza dzieci w różnego rodzaju akcje charytatywne.

Jesteśmy wrażliwi na sygnały podopiecznych, traktujemy je poważnie i z szacunkiem. Stawiamy na stopniową i niewymuszoną adaptację, ściśle współpracując z rodzicami.
Naszą tradycją są co roczne pikniki integracyjne. Umożliwiają one bliższe poznanie rodziców, ale też spędzenie wspólnego czasu na zabawach ze swoimi dziećmi. U nas rodzice są włączani w proces edukacyjny i traktowani jako ważni partnerzy dla przedszkola.

Jeśli poszukują Państwo dla swojej pociechy placówki, która zapewni im optymalne warunki rozwoju, a przy tym pozwoli cieszyć się radosnym dzieciństwem – zapraszamy do Przedszkolnego Raju. Nasze niepubliczne przedszkole stoi dla Was otworem – dołożymy wszelkich starań, by wspólnie spędzony czas zaowocował w przyszłym życiu malucha.

Rozkład dnia

ROZKŁAD DNIA