O Przedszkolu

Przedszkolny Raj o nasNasze zajęcia, gry, zabawy i lekcje nauki...

Przedszkole powstało z myślą o tych rodzicach, którzy zastanawiają się co zrobić by ich dziecko było szczęśliwe i mogło się rozwijać.

Spotkacie się tutaj z miłym przyjęciem , ciepłą domową atmosferą i radością.

Działalność swą rozpoczęliśmy we wrześniu 2008 roku na podstawie wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych.

Nasze przedszkole jest przytulną trzy oddziałową placówką. Budynek Przedszkolnego-raju usytuowany jest w spokojnej i zacisznej dzielnicy Łodzi, w zielonej części miasta, lecz blisko dróg dojazdowych do centrum. Tu dzieci w spokoju i ciszy mogą odpoczywać i bawić się na świeżym powietrzu.

Posiadamy własny ogród z placem zabaw dla dzieci starszych i młodszych.

Przestronne pomieszczenia przedszkola w kolorach przyjaznych dzieciom, dają poczucie bezpieczeństwa, oraz stwarzają ciepłą, domową atmosferę, w której każde dziecko czuje się komfortowo.

Stawiamy na samodzielność, pracujemy w oparciu o elementy Montessori. Staramy się jak najwięcej zajęć edukacyjnych oraz zabaw realizować na świeżym powietrzu. Wspieramy rozwój dziecka i wyobraźnię poprzez zajęcia sensoryczne i eksperymenty. Raz w miesiącu organizowane są wycieczki oraz warsztaty kulinarne dzięki czemu dzieci lepiej poznają świat.

Posiłki:

Dzieci otrzymują posiłki kolorowe, urozmaicone pod względem składników odżywczych, ciepłe i smaczne. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zapewnić posiłki zgodnie z przestrzeganą przez dziecko dietę np. bezmleczną, bezglutenową, wegańską.

O Przedszkolu

Box ofertowy 2 podstrony