Kadra

W przedszkolu mamy wykwalifikowaną kadrę, która pełni rolę przewodników, pomaga w wyborach dziecka, ukierunkowuje jego działanie, wspiera.

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół wykształconych i kreatywnych nauczycieli z pełnymi kwalifikacjami pedagogicznymi z zakresu edukacji przedszkolnej.

Nauczyciele dbają o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu. W swojej pracy wykorzystują najnowsze koncepcje, metody i formy pracy.

Uwzględniają indywidualne podejście , zapewniają czas i uwagę każdemu dziecku.